Jakość Page Wide

Jakość Page Wide

Drukowanie laserowe od lat jest uznawane za najbardziej optymalne w biznesie. Drukarki laserowe są coraz szybsze i bardziej wydajne, jednak technika samego druku niewiele się zmienia. Tak samo koszty. HP znalazło rozwiązanie zmieniające całkowicie podejście do drukowania w biurze. Technologia PageWide to połączenie doświadczenia i innowacyjności.

Film  o technologii PageWide

 

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne PageWide wyposażone zostały w stałą głowicę drukującą, zadrukowującą całą szerokość kartki na raz – jak w laserach. Nie znajdziemy jednak w urządzeniu tonera, bębna czy fusera. PageWide wykorzystuje bowiem nowoczesny tusz pigmentowy, którego trwałość na kartce papieru jest bezkonkurencyjna.

Co więc daje PageWide? Jakość i szybkość druku jak w drukarkach laserowych przy kosztach druku atramentowego. Zestaw 42 240 dysz głowicy PageWide wystrzeliwuje krople atramentu z niesamowitą precyzją i prędkością. W urządzeniach wymienaimy tylko pojemniki z tuszem, które starczają na wydrukowanie nawet 21 000 stron[1]. To przekłada się na niższe koszty eksploatacji i całkowitego użytkowania urządzenia. Co więcej, stała głowica drukująca objęta jest gwarancją producenta więc użytkownik nie musi obawiać się o jej serwisowanie.

Dlaczego PageWide?

  • Drukowanie z prędkością nawet 80 stron na minutę,
  • Brak elementów nagrzewających się,
  • Niskie koszty eksploatacji + łatwość obsługi – wymieniamy tylko kasety z atramentem,
  • Tani wydruk storn czarno-białych i kolorowych,
  • Zastosowanie najnowszych zabezpieczeń i oprogramowania wspierającego HP.

 

Pobierz Informacje techniczne o technologi PAGE WIDE

Pobierz broszurę „PRAWDA O TUSZACH”

 

 

[1] Kaseta HP 976Y – wydajność 21 000 stron podana przez producenta – do wykorzystania tylko w wybranych modelach PageWide
Comments are closed.