Usługi

Współpraca nie kończy się na dostarczeniu urządzenia. Dopiero wtedy się zaczyna.

Audyt druku

Jeżeli nigdy nie analizowałeś kosztów druku w swojej firmie prawdopodobnie możemy je obniżyć o 30%. Analizowałeś? W takim razie bardziej prawdopodobne jest, że obniżymy je o 10%. W jakości niestety odnotowujemy zawsze wzrost.

Projekt druku

Elementy druku są jak cegły. Dopiero użyte w dobrym projekcie tworzą trwałą, ergonomiczną, bezpieczną i funkcjonalną budowlę. Sprawdź jak szybko możesz stworzyć najlepszy projekt dla Twojej firmy wspólnie z naszymi inżynierami.

Rozwiązania finansowe

Nie wiemy jaką masz politykę finasową. Czy wolisz kupić sprzęt i tonery, czy może ważne jest dla Ciebie aby płacić tylko za wydrukowane strony, a może preferujesz stały abonament miesięczny. Wybierz z naszej oferty finansowej to co jest najlepsze dla Ciebie. I po prostu drukuj.

Wdrożenie

Wdrożenie nowych rozwiązań to często duże zaangażowanie IT. Testy, modyfikacje, dopasowania, zmiany, aktualizacje, szkolenia, instrukcje. Są tacy którzy lubią to robić i się tym pasjonują. W zasadzie wszyscy. Wszyscy z naszego działu wdrożeniowego. Warto sprawdzić ich w działaniu.

Serwis i utrzymanie

Lubimy być blisko. Blisko naszych Klientów. Nasi serwisanci i inżynierowie codziennie pracują w miastach i miasteczka na terenie całej Polski. Tak jak i Ciebie nie interesuje nas czas reakcji. Po prostu naprawiamy sprzęt w systemie na następny dzień roboczy.

Helpdesk

Potrzebujesz dobrego helpdesku dlatego dajemy Ci dwa. Korzystaj ze wsparcia doświadczonych konsultantów. Z większością problemów poradzi sobie jednak wcześniej nasz system do proaktywnego i automatycznego powiadamiania o awariach. Najlepszy helpdesk to taki który nie zabiera Twojego czasu.